Automechanik

Zvýšení výkonu a snížení nákladů na provoz

Testy z VUT Brno potvrzují vynikající efektivitu – snížení opotřebení téměř 9x. Díky tomu, všude tam (motor a převodovka), kde použijete přísady IF-WS2 zásadně prodloužíte životnost bez nákladů na servis. Dále snížíte náklady na spotřebu PHM, případně oleje a zvýšíte výkon svého auta.

IMG-9792.jpg
2.jpg

Vyšší výkon a točivý moment

3.jpg

Nižší spotřeba až o 15%

1.jpg

Nižší škodlivé emise až o 8%

Eliminuje studené starty 

Delší životnost motoru 

Tišší a klidnější chod motoru

1....jpeg

Snížení spotřeby

Nanočástice IF-WS2 patří mezi nejmazivější známý materiál. Díky tomu, přísady snižují koeficient tření (snižují pasivní odpory) a tak dochází ke snížení spotřeby PHM. U motorů navíc dochází k vyhlazení povrchů (zacelení drsných míst) a tím také dochází k úspoře PHM a především oleje u motorů, které mají zvýšenou spotřebu.

Vyšší výkon

Díky snížení pasivních odporů dochází ke zvýšení efektivity (zvýšení výkonu) funkčnosti motoru. V motorech dochází ke zvýšení výkonu, díky autoreparačním vlastnostem (vyhlazení povrchů) částicemi IF-WS2. U vozů s vysokým nájezdem km, říkají zákazníci, že po aplikaci přísady IF-WS2 proběhl v motoru „restart“ a auto jede jako nové.

2...jpeg
3...jpeg

Škodlivé emise

Díky sníženému tření se sníží i námaha motoru a množství škodlivých emisí. U starších aut, nebo aut s vysokým nájezdem km, dojde k výraznému ošetření povrchů, díky tomu dojde ke snížení spotřeby PHM a oleje a sníží množství škodlivých emisí.

AUTOSERVIS BLAŽEK

„NANOTECH přípravky jsem osobně vyzkoušel, používám  je ve svém autě, motorce a doporučuji našim zákazníkům. Účinnost jsem také vyzkoušel testem na motorové brzdě vlastní závodní motorky Kawasaki zx-6rr. Výkon vzrostl o 3,46%.

Marian Blažek - majitel

Někdydáme trojku (12).png
Hrnčíř.JPG

Servis & Prodej zemědělské a farmářské techniky

„NANOTECH přípravky jsem osobně vyzkoušel a používám je ve vlastním autě a doporučuji mým zákazníkům do zahradní techniky“

Jiří Hrnčíř – majitel

Zkušenosti zákazníků.