top of page
Automechanik

Zvýšení výkonu a snížení nákladů na provoz

Testy z VUT Brno potvrzují vynikající efektivitu – snížení opotřebení téměř 9x. Díky tomu, všude tam (motor a převodovka), kde použijete přísady IF-WS2 zásadně prodloužíte životnost bez nákladů na servis. Dále snížíte náklady na spotřebu PHM, případně oleje a zvýšíte výkon svého auta.

IMG-9792.jpg
2.jpg

Vyšší výkon a točivý moment

3.jpg

Nižší spotřeba až o 15%

1.jpg

Nižší škodlivé emise až o 8%

Eliminuje studené starty 

Delší životnost motoru 

Tišší a klidnější chod motoru

1....jpeg

Snížení spotřeby

Nanočástice IF-WS2 patří mezi nejmazivější známý materiál. Díky tomu, přísady snižují koeficient tření (snižují pasivní odpory) a tak dochází ke snížení spotřeby PHM. U motorů navíc dochází k vyhlazení povrchů (zacelení drsných míst) a tím také dochází k úspoře PHM a především oleje u motorů, které mají zvýšenou spotřebu.

Vyšší výkon

Díky snížení pasivních odporů dochází ke zvýšení efektivity (zvýšení výkonu) funkčnosti motoru. V motorech dochází ke zvýšení výkonu, díky autoreparačním vlastnostem (vyhlazení povrchů) částicemi IF-WS2. U vozů s vysokým nájezdem km, říkají zákazníci, že po aplikaci přísady IF-WS2 proběhl v motoru „restart“ a auto jede jako nové.

2...jpeg
3...jpeg

Škodlivé emise

Díky sníženému tření se sníží i námaha motoru a množství škodlivých emisí. U starších aut, nebo aut s vysokým nájezdem km, dojde k výraznému ošetření povrchů, díky tomu dojde ke snížení spotřeby PHM a oleje a sníží množství škodlivých emisí.

AUTOSERVIS BLAŽEK

„NANOTECH přípravky jsem osobně vyzkoušel, používám  je ve svém autě, motorce a doporučuji našim zákazníkům. Účinnost jsem také vyzkoušel testem na motorové brzdě vlastní závodní motorky Kawasaki zx-6rr. Výkon vzrostl o 3,46%.

Marian Blažek - majitel

Někdydáme trojku (12).png

Firma SPEI SERVIS, spol. s r.o. se zabývá opravou aut již více než 30let.
"Nanotech přípravky používají naši zákazníci vozových parků, aplikujeme je také do našich firemních
vozů. Výsledky jsme poznali okamžitě jak na spotřebě, tak na chodu motoru.
Proto Nanotech přípravky doporučujeme do osobních či nákladních automobilů, tak i do stavebních
strojů."

Josef Červený – majitel

Hrnčíř.JPG

Servis & Prodej zemědělské a farmářské techniky

„NANOTECH přípravky jsem osobně vyzkoušel a používám je ve vlastním autě a doporučuji mým zákazníkům do zahradní techniky“

Jiří Hrnčíř – majitel

image003 (8).png

Zkušenosti zákazníků.

bottom of page